Jan Macháček – Indie – země, kde i minuta na ulici je zážitkem na celý život

Do Indie jsem nikdy nechtěl jet. Jak je možné, že jsem tam nakonec skončil? Prošvihnul jsem levné letenky na jednom webu a řekl jsem si, že příští akci prostě beru. A co čert nechtěl, ta další byla do Indie. Nebylo, co řešit. Koupil jsem letenky a to mi změnilo život. Indii jsem úplně propadl.

Navštívil jsem ji zatím dvakrát. Poprvé s báglem na zádech a podruhé autem, které jsem si tam koupil společně s Lada Svetom – klukama ze Slovenska, kterým nebylo vůbec rozumět. Objeli jsme půlku země.

A co na přednášce uvidíte? V zásadě nic moc praktického a informativního. Ale na druhou vám dám tip, co byste měli mít na nohách v klášteře, kde běhá přes několik tisíc myší. Nebo mrkneme na sever na slavnostní uzavírání hranice, které je absurdnější než všechny skeče Monty Pythonů dohromady. Vyjedeme rozpadlou indickou Ladou do 5500 metrů nad mořem. Zastavíme se ve Varanasí a dáme si tam super silný hašišový jogurt a hlavně nezapomeneme ani na indické McDonaldy. Protože právě tam poznáte, o čem to všechno celé je.

Bude to pestré a chaotické. Prostě takové indické.

www.cestolet.cz
www.facebook.com/jan.machacek1

Předprodej akce